Pousada Da Estacao
| Wi-Fi WiFi | Sportactiviteiten Visserij | Eten op locatie Bar/ lounge |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Het comfortabele Pousada Da Estacao Silva Jardim hotel omvat 7 kamers met uitzicht over de tuin.
Deze herberg is gelegen 97 km van Nova Friburgo.
Gastenkamers bieden een patio en een balkon, samen met een bureau voor het comfort van de gasten. Breedbandinternet en een TV en gemakken zoals airconditioning zijn ook aanwezig. Er zijn een apart toilet en een douche in de privébadkamers.
Pousada Da Estacao Silva Jardim heeft dagelijks een continentaal buffet ontbijt aan te bieden.
- Luchthavens
- Luchthaven Cabo Frio87 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Bar/ lounge
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Visserij
Diensten
- Roomservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Patio
- Terras
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🕗
Wat is de uitchecktijd in Pousada Da Estacao hotel?
Klanten van Pousada Da Estacao hotel moeten om 14:00 uitchecken. - ❓
Welke betaalmethoden zijn beschikbaar bij comfortabele Pousada Da Estacao hotel?
Betaalmethoden beschikbaar in comfortabele Pousada Da Estacao hotel:- Visa
- Mastercard
- American Express
- 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in Pousada Da Estacao hotel?
Pousada Da Estacao hotel biedt Double Kamer en Deluxe Kamer met een Queen Size Bed om eruit te kiezen. - 📧
Is er Wi-Fi in comfortabele Pousada Da Estacao hotel?
Je, comfortabele Pousada Da Estacao hotel biedt WiFi in de hele accommodatie aan.